انتقاد بی رحمانه منتقد تلویزیون از سروش صحت و مهران غفوریان
انتقاد بی رحمانه منتقد تلویزیون از سروش صحت و مهران غفوریان

درحالی که سریال "فوق لیسانسه‌ها" امروز با کمی و کاستی‌هایش، بی‌تردید از سریال‌های پرمخاطب این روزها تلویزیون محسوب می شود، جبار آذین منتقد تلویزیون این مجموعه تلویزیونی را قلع و قمع کرده است.

خبرگزاری برنا: درحالی که سریال “فوق لیسانسه‌ها” امروز با کمی و کاستی‌هایش در قصه و گاهی ساخت با استقبال فراوان از سوی مخاطبان تلویزیون مواجه شده و بی‌تردید از سریال‌های پرمخاطب این روزها تلویزیون محسوب می شود، جبار آذین منتقد تلویزیون این مجموعه تلویزیونی را قلع و قمع کرده است.

بارها در مورد سریال “فوق لیسانسه‌ها” و کم و کاستی‌هایش در بحث قصه و حتی رفتارهای تکراری نوشتیم و فراموش نکنیم فصل موفق این سریال (سیزن یک) هم کار همین گروه بوده و در واقع بد نیست که یادآور شویم سریال “لیسانسه‌ها” در فصول قبلی به خصوص فصل یک بسیار جذاب بود و به لحاظ فیلمنامه هم حرف‌هایی برای گفتن داشت.

اگرچه فصل سوم سریال “فوق لیسانسه‌ها” با همین متریال موجود می‌توانست بهتر از این حرف‌ها باشد اما منطقی نیست که با چنین زاویه‌ای این مجموعه تلویزیونی را که این روزها توانسته حجم وسیعی از مخاطبان تلویزیون را راضی نگه دارد قلع و قمع کند.

جبار آذین در پستی در صفحه شخصی اش این سریال سروش صحت را با اصطلاحاتی عجیب و غریب نقد و بررسی کرده است.