این سارق فقط از ۲۰۶‌های آلبالویی دزدی می کرد!
این سارق فقط از ۲۰۶‌های آلبالویی دزدی می کرد!

سارقی که تنها به سرقت لوازم خودرو‌های ۲۰۶ آلبالویی دست می‌زد دستگیر شد و از راز سرقت هایش پرده برداشت.

خبرگزاری میزان: پژوی ۲۰۶ آلبالویی، جز خودرو‌های خاص و جوان پسند است و تعداد آن‌ها در شهر کم نیست. اما به مدت چندماه، ۲۰۶‌های منطقه قلهک مورد سرقت قرار می‌گرفتند و از شواهد مشخص بود که همه این سرقت ها، توسط یک نفر انجام می‌شود.

به گفته افسران پلیس کلانتری ۱۲۴ قهلک، تمام ۲۰۶‌های آلبالویی منطقه قهلک، طی چند ماه، لوازمشان به سرقت رفته و به نظر می‌رسد این روش دزدی، کار یک نفر باشد.

کامران ۴۰ ساله، فردی است که به تازگی به جرم سرقت لوازم خودرو‌های ۲۰۶ آلبالویی قلهلک دستگیر شده است.

او در گفتگو با خبرنگار درباره چرایی سرقت از ۲۰۶‌ها گفت: خودم یک ۲۰۶ آلبالویی دارم، به همین دلیل، پلاک خودرو‌هایی که مورد سرقت قرار می‌دادم را می‌کندم و با چسباندن آن‌ها به جای پلاک ماشین خودم، دوباره به سرقت می‌رفتم.

وی افزود: به نظر خودم می‌توانستم با این کار، پلاک ماشین خودم را مخفی کرده و پلیس را گول بزنم، اما بعد از چند فقره سرقت، دستگیر شدم.

این سارق ادامه داد: من فقط از ماشین‌های مدل خودم سرقت می‌کردم، زیرا با ماشین آشنایی کامل داشتم. همچنین، چون با ماشین خودم به سرقت می‌رفتم، می‌توانستم عادی جلوه کنم.

این متهم که سابقه دار نیست با اشاره به لوازمی که از خودرو‌ها سرقت می‌کرده اظهار کرد: مردم خیلی چیز‌ها در ماشین میگذارند. مدارک، کیف، پاور بانک، تلفن همراه، پول و لاستیک، من هر چیزی را که می‌دیدم برمی داشتم.

کامران گفت: من شب‌ها به سرقت می‌رفتم و خودرو‌های پارک شده در خیابان‌های خلوت را شناسایی می‌کردم و در موقعیت مناسب به سراغشان می‌رفتم و شیشه‌های راننده را می‌شکستم.

وی اظهار کرد: آخرین بار حین سرقت در خیابان یخچال دستگیر شدم.

این متهم به سه فقره سرقت خود اعتراف کرده، اما به نظر می‌رسد تعدادشاکیان افزایش یابد.