اقدام عجیب پسرعمو‌ها برای معروف شدن در اینستاگرام!
اقدام عجیب پسرعمو‌ها برای معروف شدن در اینستاگرام!

پسر جوان که برای معروف شدن در اینستاگرام در اقدامی عجیب با همدستی پسرعموهایش کیسه‌های شن را از بالای پل عابرپیاده در بزرگراه کردستان روی خودرو‌ها می‌انداخت از سوی پلیس دستگیر شد.

خبرگزاری ایران: روز پنجشنبه گذشته مالکان ۱۵ خودرو آسیب‌دیده در تماس با پلیس اظهار داشتند که چند پسر جوان در اقدامی عجیب با انداختن کیسه‌های شن از بالای پل عابر پیاده در بزرگراه کردستان روی خودرو‌های عبوری باعث خسارت و آسیب به خودرو‌ها شده‌اند.

پس از دریافت این گزارش تیمی از مأموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی به محل اعزام شدند که مأموران پس از بررسی متوجه شدند که متهمان پس از تخریب از صحنه گریخته‌اند. با انجام تحقیقات میدانی مشخص شد که ۲ جوان حدوداً ۳۰ ساله کیسه‌های شنی را که برای استفاده در روز‌های برفی مورد استفاده قرار می‌گیرد از روی پل روی خودرو‌ها انداخته و پس از آن هم محل را به‌سرعت ترک کرده‌اند. سرهنگ «علی شاملو»، رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: در ادامه تحقیقات مأموران موفق شدند هویت یکی از متهمان را که در محدوده شهرک غرب زندگی می‌کرد شناسایی و او را دستگیر کنند که این متهم پس از حضور در پلیس آگاهی به جرم خود با همکاری ۲ پسرعمویش اعتراف کرد و گفت: قصد نداشتم به کسی آسیبی برسانم فقط می‌خواستم برای معروف شدن در فضای مجازی (اینستاگرام) جلب توجه کنم. پس از اعتراف صریح متهم، او به دادسرا معرفی شد و دستگیری سایر همدستانش در دستور کار قرار گرفت. رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت، تصریح کرد: شهروندانی که خودرو آن‌ها در این حادثه دچار خسارت شده است برای پیگیری شکایت خود می‌توانند به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ مراجعه کنند.