دردسرهای مجری مشهور پس از طلاق همسر هفتم!
دردسرهای مجری مشهور پس از طلاق همسر هفتم!

لری کینگ مجری مشهور آمریکایی در آستانه طلاق و بیماری شدید، تصمیم گرفته املاک 17 میلیون دلاری خود در لس آنجلس را به فروش برساند.

انتخاب: لری کینگ مجری مشهور آمریکایی در آستانه طلاق و بیماری شدید، تصمیم گرفته املاک ۱۷ میلیون دلاری خود در لس آنجلس را به فروش برساند.

لری کینگ ، پنج ماه پس از درخواست طلاق همسر هفتم خود شاون ساوتویک کینگ برنامه هایی جدید برای زندگی خود دارد.

مطابق این برنامه ریزی جدید، لری کینگ قصد دارد، املاک به سبک توسکانی ۱۰ هزار و ۸۱۰ متر مربعی خود واقع در بورلی هیلز را با قیمت ۱۶ هزار و ۹۹۵ میلیون دلار بفروشد. لری کینگ و همسرش این خانه را در سال ۲۰۰۷ با هزینه ای کمتر از ۱۲ میلیون دلار خریداری کرده بودند.

این عمارت با هفت اتاق خواب ، نه حمام و یک استخر گرم ساخته شده و دارای یک فضای زندگی مجلل است که شامل یک سالن بدنسازی، اتاق خدمتکار و یک مهمانخانه یک خوابه است. لری ۸۶ ساله و شاون ۶۰ ساله دو پسر خود به نام های شانسی و کانون را در این خانه بزرگ کردند که در سال ۱۹۸۹ ساخته شده است.

اخبار مربوط به فروش خانه وی در شرایطی منتشر می شود که وی این اواخر با مشکلات متعدد سلامتی رو به رو شده است. در ماه نوامبر فاش شد که او سکته مغزی داشته و هفته ها در حالت اغماء بوده است آن هم دقیقاً قبل از اینکه تحت عمل جراحی قلب قرار بگیرد.