سرقت پول و غذا از پیک موتوری رستوران‌ها در تهران
سرقت پول و غذا از پیک موتوری رستوران‌ها در تهران

۳ سارق زورگیر که راه پیک‌های موتوری رستوران‌ها را سد کرده و پول و غذا می‌دزدیدند به دام افتادند.

روزنامه ایران: ۱۸ مهر سال‌ جاری پرونده‌ای با موضوع زورگیری به‌همراه یک متهم به‌نام سعید ۳۴ ساله از کلانتری ۱۴۷ گلبرگ به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت ارسال شد. شاکی پرونده که یک پیک موتوری رستوران بود گفت: روز حادثه یک سفارش غذا به مقصد تهرانپارس داشتم. برای تحویل غذا به آدرس اعلامی مراجعه کردم. اما وقتی به محل رسیدم ناگهان ۳ جوان به سمتم حمله کردند و با تهدید شوکر و ضرب و شتم جعبه غذا و مبلغ ۳۰۰ هزار تومان وجه نقدی که همراهم بود را سرقت کردند و از محل متواری شدند و من هم آن‌ها را تعقیب کردم تا به ساختمانی نیمه کاره رسیدند و بعد از آن پلیس را در جریان قرار دادم.

سرهنگ کارآگاه «مرتضی نثاری» رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره جزئیات این پرونده گفت: با ورود پلیس به این ماجرا یکی از سارقان دستگیر شد، ولی در بازجویی‌ها عنوان کرد که نشانی از همدستانش ندارد، بنابراین شناسایی همدستان متهم در دستور کار مأموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت و در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که پرونده‌های مشابه دیگری به همین شیوه در پایگاه چهارم در حال رسیدگی است که با تجمیع این پرونده‌ها و مراجعه به محل‌های سرقت، کارآگاهان موفق به شناسایی سارقان شدند و هر ۲ سارق را دستگیر کردند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هر ۳ سارق به همدستی یکدیگر در سرقت از پیک‌های موتوری رستوران‌ها اقرار و تاکنون ۲۱ نفر از مالباختگان آن‌ها را شناسایی کرده‌اند.

با تکمیل تحقیقات هر ۳ سارق با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.