متلک پراکنی‌های شرور پیر بالاخره کار دستش داد
متلک پراکنی‌های شرور پیر بالاخره کار دستش داد

شرور سن و سال‌داری که اقدام به متلک پرانی به شهروندان و باجگیری از آنان از طریق بستن راه‌شان کرده بود، دستگیر شد.

خبرگزاری ایسنا: حوالی ساعت ۱۶ روز چهارشنبه گذشته تعدادی از اهالی خیابان مدائن در شرق تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام کردند که یکی از اشرار محل اقدام به برهم زدن نظم محل و ایجاد ترس و وحشت در میان اهالی کرده است که در همین راستا تیمی از ماموران کلانتری گلبرگ به محل مذکور اعزام شدند.

با حضور ماموران در محل مشاهده شد فرد مذکور شروری ۵۴ ساله است که پیش از این بار‌ها از سوی کلانتری دستگیر شده است. این فرد نیز با دیدن ماموران با سلاح سرد و چوب به سمت آنان حمله ور شد و سعی داشت متواری شود که موفق نشده و در همان محل دستگیر شد.

با انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد که این فرد با متلک پراکنی، باج خواهی و بستن مسیر مردم از آنان اخاذی کرده و باعث مزاحمت و ایجاد ترس و وحشت در بین شهروندان شده بود که در همین راستا نیز پرونده‌ای برای وی تشکیل شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که این شرور شش بار دیگر نیز با همین عناوین مجرمانه دستگیر شده بود که برای بار هفتم پرونده‌ای برای او تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.