سمیرا حسن‌پور: تراشیدن موهایم برایم بسیار دشوار بود
سمیرا حسن‌پور: تراشیدن موهایم برایم بسیار دشوار بود

سمیرا حسن‌پور بازیگر 35 ساله سینما و تلویزیون متولد ۱۳۶۳ در شهر تهران است، وی سابقه بازی در فیلم و سریال هایی نظیر : «پایتخت»، « تمشک»، «کلوپ همسران» و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

سلام نو: سمیرا حسن پور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که با فیلم «سه کام حبس» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد پس از اکران این فیلم در روز شنبه ۱۲ بهمن در سینمای رسانه ها ( پردیس سینما گالری ملت ) در خصوص بازخورد اصحاب رسانه به این فیلم اظهار کرد: خدا را شکر تمام کسانی که با ما صحبت کردند خیلی فیلم را دوست داشتند البته به دلیل کمبود وقت، سوال‌ها به همه خبرنگاران نرسید.

وی در خصوص داشتن تجربه‌ای مشابه به این فیلم اذعان کرد: تاکنون تجربه‌ای مشابه آن نداشتم و اولین بار بود که چنین نقشی را ایفا کرده‌ام.

وی در خصوص تجربه همکاری با سامان سالور گفت: من پیش‌ازاین با سامان سالور در فیلم «تمشک» همکاری داشتم و همکاری با وی را دوست دارم چراکه در بازیگری همه‌چیز برایش مهم است و سینما را خیلی دوست دارد و بازیگری و سینما را بسیار خوب می‌شناسد.

وی در خصوص انتقاد برخی از تکراری بودن سوژه فیلم که اعتیاد است تصریح کرد: از نظر بنده یک موضوع و سوژه مشخص به صورت‌های مختلف می‌تواند تبدیل به فیلم شود و این فیلم نوع جدیدی هست که به آن پرداخته‌شده است و من به شخصه این فیلم را بسیار دوست دارم و هروقت فیلم را می‌بینم برایم تاثیرگذار است.

سمیرا حسن پور که در این فیلم موهای خود را کوتاه و تراشیده است افزود: هیچ وقت فکر نمی‌کردم که بتوانم از موهایم بگذرم و برایم اینکار بسیار سخت بود اما به خاطر نقشم و آن سکانس چاره ای جز آن نداشتم و چون برایم واقعیت‌پذیری این سکانس از هرچیزی مهم تر بود این کار را کردم

وی در پایان در خصوص فعالیت های آینده اش خاطر نشان کرد: در حال حاضر مشغول به فعالیت خاصی نیستم و نقش‌هایی که به من پیشنهاد شده است زیاد برایم جذابیت نداشته است.