پولاد کیمیایی: جامعه ما عصبی است. کسی تو را تشویق نمی‌کند!
پولاد کیمیایی: جامعه ما عصبی است. کسی تو را تشویق نمی‌کند!

پولاد کیمیایی: زمانی که قصدم را برای ساخت فیلم سینمایی عنوان کردم، هجمه عجیبی علیه من وجود داشت. به هیچ وجه نخواستم «معکوس» شبیه فیلم‌های هالیوودی باشد.

خبرگزاری برنا: پولاد کیمیایی درباره اولین تجربه کارگردانی‌اش در فیلم سینمایی «معکوس» که روی پرده سینماهاست گفت: زمانی که قصدم را برای ساخت فیلم سینمایی عنوان کردم، هجمه عجیبی علیه من وجود داشت. به هیچ وجه نخواستم «معکوس» شبیه فیلم‌های هالیوودی باشد؛ بلکه یک فیلم ایرانی است که میتوانیم بپذیریم یک مسابقه اتومبیل‌رانی به این شکل می‌تواند برگزار شود.

او ادامه داد: جامعه ما عصبی است. کسی تو را به انجام کاری تشویق نمی‌کند! چرا همیشه نکات منفی یک کار را پررنگ می‌کنیم؟ اگر کاری انجام داده باشی که محسنات و مضراتی داشته باشد، برخی درست روی نقاط ضعف دست می‌گذارند. قطعا تفاوت‌هایی با پدر دارم اما سلیقه‌های ما به هم بسیار نزدیک است. طبیعی است که اختلاف نسل خودش را نشان می‌دهد.

کیمیایی تصریح کرد: شخصیت رضا در «معکوس»، برای من نماد سینمای کیمیایی و به نوعی یادآور رضاهای کیمیایی است. در سینمای کیمیایـی معمـولا موضوع ناموس، قداست و مردانگی وجود دارد و درنهایت شخصی هست که ازخودگذشـتگی می‌کند