محسن یگانه سرگرم شغل دوم شد
محسن یگانه سرگرم شغل دوم شد

خواننده موسیقی پاپ این روزها به طراحی و دیزاین به‌عنوان شغل دوم خود نگاه می‌کند.

ایران آرت: محسن یگانه که چندی پیش شایعه مهاجرتش به خارج از کشور تکذیب شد، در حال حاضر ضمن فعالیت بر روی چهار قطعه جدید موسیقی، مشغول حرفه دیگری شده است.

صفحه رسمی طرفداران یگانه که اخبار رسمی این خواننده را منتشر می‌کند، درباره تازه‌ترین فعالیت‌های یگانه توضیح داده و نوشته محسن یگانه این روزها به طراحی و دیزاین به‌عنوان شغل دوم خود نگاه کرده است.

این صفحه نوشته است: “این روزها محسن یگانه دور از هیاهو مشغول کار روی پروژه های طراحی و دیزاینِ محیط به کمک تکنولوژی و البته خلقِ موزیکهای جدیده..

در حال حاضر چهار موزیک در حال تکمیل شدنه که یک قطعه رو خود یگانه تنظیم میکنه و سه قطعه دیگه در اختیار سه تنظیم کننده قرار داره..آهنگی که تنظیمش رو محسن انجام میده به پخش نزدیکتره، تصمیم نهایی برای پخشِ هر کدوم از قطعات گرفته بشه اطلاعاتِ دقیق از جمله تاریخ پخش از همینجا در اختیارتون قرار خواهد گرفت..

در حالِ حاضر اولویت ایشون همین دو موضوعی هست که به اونها اشاره کردم، به همین خاطر برای شروع مجدد کنسرتها عجله ای نداشته باشید.. چه کنسرت داخلی و چه خارجی هنوز اولویت بندی انجام نشده و تا الان یگانه تعطیلیِ هر دو رو ترجیح داده تا با تمرکز و آرامش پای موزیکها باشه و همزمان به اهدافش در زمینه تکنولوژی نزدیکتر شه..

موضوع طراحی و دیزاین به کمک تکنولوژی انقدری جدی و پررنگ هست که اون رو رسما باید شغل دوم محسن یگانه حساب کنیم”

​محسن یگانه از ماه‌ها پیش به خارج از کشور سفر کرده و بر اساس اخبار منتشر شده هم‌اکنون در کانادا به سر می‌برد.