جشن در روز تشییع حاج قاسم با اجرای محمود شهریاری!
جشن در روز تشییع حاج قاسم با اجرای محمود شهریاری!

همزمان با مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در اهواز، برگزاری یک مراسم جشن در آمفی تئاتر سازمان آب و برق خوزستان، حاشیه ساز شد.

خبرگزاری فارس: سالن همایش‌های گیت بوستان متعلق به سازمان آب و برق خوزستان امروز پلمپ شد. کیومرث کشوری جانشین فرماندهی انتظامی اهواز گفته است مجوز برگزاری جشن در سرسرای گیت بوستان پیش از اعلام عزای عمومی صادر شده بود اما تخلف شرکت مربوطه و سازمان آب و برق خوزستان در این رابطه محرز است و برگزاری هر نوع جشن در ایام عزای عمومی، تخلف به شمار رفته و بر خلاف اصول دینی و فرهنگی است.

طبق اعلام فرماندهی انتظامی اهواز، برای متخلفان پرونده قضایی تشکیل شده و اقدام لازم برای برخورد قانونی با محمود شهریاری مجری برنامه نیز در دستور کار قرار گرفته است.

ماجرا از آنجا شروع شد درست در همان روزی که مردم اهواز در حماسه ای میلیونی شهید سپهبد قاسم سلیمانی را تشییع می‌کردند یکی از اپلیکیشن‌های تهیه غذا اقدام به دعوت و میزبانی از رستوران‌داران اهواز نموده و از یکی از مجریان پرحاشیه کشور یعنی محمود شهریاری استفاده می‌کند.

این مراسم که در سالن همایش‌های گیت بوستان برگزار شد همراه با اجرای موزیک زنده و برنامه‌های شاد بوده که اصلا با شان این روزها و حال و هوای کشور همخوانی نداشت.

انتشار کلیپی از این مراسم در فضای مجازی موجی از واکنش منفی مردم را با خود به همراه داشت تا آنجا که سازمان آب و برق خوزستان را مجبور کرد تا جوابیه ای صادر کند.

سازمان آب و برق خوزستان در جوابیه خود نوشته است ربطی به این قضیه نداشته ولی قول داده تا «برخورد قاطع با متخلّفین را» انجام دهد.

سازمان آب و برق پیش از این نیز از یک هتاک به مراسم اربعین و اهل بیت (ع) برای سخنرانی در یک مراسم دعوت کرده بود.