دوئل عشقی مرد جوشکار با کارگر ساختمانی به قتل منجر شد
دوئل عشقی مرد جوشکار با کارگر ساختمانی به قتل منجر شد

مرد جوشکار که در پی دوئل عشقی با کارگر ساختمانی او را در بوستان چیتگر خفه کرده بود، بازداشت شد.

روزنامه جام جم: اوایل دی امسال یکی از ماموران کلانتری عوارضی با بازپرس رحیم دشتبان، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و خبر داد که جسد مرد جوانی در بوستان چیتگر پیدا شده که به نظر می‌رسد به قتل رسیده باشد. بررسی‌ها نشان داد او بر اثر خفگی به قتل رسیده و عامل یا عاملان جنایت، ضربه‌هایی با سنگ به سر وی زده‌اند که آثار لکه‌های خون روی سر مقتول و نیز سنگی که در کنار وی افتاده بود، وجود داشت.

ماموران در ادامه دریافتند مقتول، کارگر یکی از ساختمان‌های در حال احداث در حوالی بوستان چیتگر بوده است. ماموران از دوستان و همکاران مقتول تحقیق کردند که معلوم شد مقتول با فردی به نام فرزین اختلاف‌هایی داشته و آخرین بار نیز قرار بوده با او ملاقاتی داشته باشد.

همین سرنخ کافی بود که ماموران اطمینان یابند که این فرد در جنایت نقش داشته که او به عنوان تنها مظنون به قتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. این در حالی بود که معلوم شد فرزین و مرد کشته شده هر دو در ارتباط دوستی با یک دختر بوده‌اند. دختر جوان شناسایی شد و در اداره دهم پلیس آگاهی تهران مورد تحقیقات قرارگرفت که معلوم شد او مدتی پیش از مقتول جدا شده و با فرزین ارتباط دوستی داشته، اما مقتول از وی می‌خواسته که دوباره نزد وی بازگردد که همین موضوع باعث اختلاف مقتول و فرزین شده بود.

در ادامه دختر جوان با فرزین قرار گذاشت و وقتی متهم به قتل در محل حاضر شد ماموران او را دستگیر کردند. متهم دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه دهم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در جریان تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: جوشکار ساختمان هستم، مدتی پیش با شیوا که همشهری‌ام بود آشنا شدم و ارتباط دوستی‌مان شکل گرفت.

حتی می‌خواستم با بهتر شدن شرایط‌مان با هم ازدواج کنیم، اما از یک ماه پیش متوجه شدم شیوا با مرد دیگری ارتباط دوستی داشته و آن مرد حاضر نیست از او جدا شود. با مرد جوان در پارک چیتگر قرار گذاشتم. او به محل قرار آمد و با هم دعوایمان شد. ابتدا با سنگ و چوب به سرش ضربه زدم و وقتی روی زمین افتاد با بند کاپشن خودش خفه‌اش کردم. بعد از فرار قصد داشتم با شیوا ازدواج کنم و از ایران فرار کنیم.

مرد جوشکار به اتهام مباشرت در قتل عمدی از سوی بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی پایتخت شد.