قتل بی‌رحمانه پسر عمو مقابل چشمان زن و فرزند چهارساله‌اش!
قتل بی‌رحمانه پسر عمو مقابل چشمان زن و فرزند چهارساله‌اش!

مرد ۳۴ ساله افغانی که با همدستی سه مهاجم نقاب دار، پسر عموی خودش را مقابل چشمان همسر و فرزند خردسال وی به قتل رساند، در حالی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت که پلیس از شهروندان برای شناسایی مخفیگاه قاتل بی رحم کمک خواست.

روزنامه خراسان: شب بیست و سوم اسفند سال ۹۷، مرد ۳۴ ساله‌ای به نام امید که به همراه سه تن از همدستان نقاب دارش سوار موتورسیکلت بود، به منزل پسرعمویش در خیابان حر ۵۲ رفت و با شکستن در منزل وارد اتاق شد. او که خنجری را در دست می‌فشرد در حالی هشت ضربه هولناک به نقاط مختلف بدن پسرعموی ۳۰ ساله اش فرود آورد که همسر و دختر چهار ساله او از شدت ترس به گوشه اتاق خزیده بودند!

با فرار مهاجمان از محل حادثه، مرد مجروح خود را با کمک همسرش به داخل حیاط رساند تا نیرو‌های اورژانس رسیدند و پیکر خون آلود وی را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد بردند، اما دیگر دیر شده و این جوان افغانی بر اثر عوارض شدید ناشی از اصابت خنجر جان خود را از دست داده بود! با گزارش این حادثه وحشتناک به قاضی ویژه قتل عمد، بلافاصله تحقیقات گسترده‌ای از سوی قاضی احمدی نژاد در این باره آغاز شد.

بررسی‌های مقدماتی بیانگر آن بود که امید (متهم به قتل فراری) با عبدالعلی (مقتول) در یک میدان بار مشغول کار بودند که بنا به دلایلی با یکدیگر به نزاع پرداختند و امید پسرعموی خودش را کتک زد. با شکایت عبدالعلی به دستگاه قضایی، این پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت، ولی چند بار مراجعه امید به در منزل پسرعمویش برای گرفتن رضایت بی نتیجه ماند تا این که این حادثه هولناک رخ داد وامید به اتهام جنایت تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

همسر مقتول در بازجویی‌ها به قاضی احمدی نژاد گفت: ساعت ۲۱:۳۰ به اتفاق همسر و فرزند چهارساله ام مشغول صرف شام بودیم که فردی در منزل را به صدا درآورد. در این لحظه دختر کوچکم در را باز کرد، اما به یک باره چهار مرد خشن که سه نفر از آن‌ها صورت‌های خود را پوشانده بودند با تبر و چاقو و قمه به درون خانه ام ریختند. من از شدت ترس دخترم را به آغوش کشیدم، اما آن‌ها بی رحمانه به سوی همسرم حمله ور شدند. در این هنگام یکی از آن‌ها را که صورتش باز بود و امید بهرامی نام دارد، شناختم که پسر عموی همسرم است.

شایان ذکر است، قاتل و مقتول تبعه کشور افغانستان هستند که به صورت غیرمجاز در ایران اقامت داشتند.