دختر 22 ساله: امین با وعده ازدواج، مرا به خانه برده و آزارم داد
دختر 22 ساله: امین با وعده ازدواج، مرا به خانه برده و آزارم داد

امین ۲۷ ساله، تابستان سال ۹۷ با وعده ازدواج یک دختر ۲۲ ساله به نام سمیرا را به خانه پدری اش در پاکدشت کشاند و وی را آزار داد.

روزنامه خراسان: امین ۲۷ ساله، تابستان سال ۹۷ با وعده ازدواج یک دختر ۲۲ ساله به نام سمیرا را به خانه پدری اش در پاکدشت کشاند و وی را آزار داد.

دختر جوان که به کلانتری ۱۴۴ امیر حصار پاکدشت رفته بود در تشریح شکایتش با گریه به ماموران گفت: چندی پیش در فضای مجازی با امین آشنا شدم. پس از مدتی او به من ابراز علاقه کرد و گفت قصد ازدواج دارد.

وی ادامه داد: پسر خوبی بود. اصلا تصور نمی‌کردم دروغ گو و فریبکار باشد. من چند بار به ملاقات امین رفتم او مرتب ابراز محبت می‌کرد و از آینده می‌گفت. امین من را فرشته زندگی اش می‌دانست به طوری که باور کردم می‌توانم با او خوشبخت باشم.

دختر گریان گفت:من به او اعتماد داشتم تا این که آخرین بار به بهانه صحبت درباره ازدواج مرا به خانه شان کشید. وقتی داخل خانه شدیم، دیدم هیچ‌کس نیست و برخلاف همیشه امین رفتار محترمانه‌ای ندارد. متوجه شدم او حال طبیعی ندارد. خواستم خانه را ترک کنیم که ناگهان به سمتم حمله ور شد. وقتی دیدم نیت پلیدی دارد به التماس افتادم، اما انگار همان پسر مهربانی نبود که می‌شناختم اش! امین بدون توجه به التماس‌ها و گریه‌هایی که از ترس می‌کردم، من را آزار داد و بعد از خانه بیرون انداخت.

با تشکیل پرونده، این دختر با دستور قضایی به پزشکی قانونی معرفی و با تایید اظهارات وی از سوی کارشناسان پزشکی قانونی دستور بازداشت مرد شیطان صفت هم صادر شد.

ماموران پلیس خیلی زود امین را ردیابی و بازداشت کردند. وی در بازجویی‌ها ادعای بی گناهی کرد و گفت که دختر جوان با میل خودش به خانه وی رفته است.

پسرجوان در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و درحالی که دختر جوان ادعا می‌کرد تمایلی درکار نبوده و او فریب خورده است و نظریه پزشکی قانونی هم نشان می‌داد نوع رابطه به عنف بوده است، امین از سوی قضات دادگاه به ۱۰۰ ضربه شلاق و یک سال تبعید به شهری دورافتاده محکوم شد.

امین در این مرحله به حکم اعتراض کرد و پرونده روی میز قضات شعبه ۲۴ دیوان عالی کشورقرار گرفت. آن‌ها پس از بررسی‌های تخصصی مجازات امین را تایید کردند و قابل اجرا دانستند.