اما واتسون: از مجرد بودن لذت می‌برم. خود همسر هستم!
اما واتسون: از مجرد بودن لذت می‌برم. خود همسر هستم!

اما واتسون در حال حاضر تنها زندگی می‌کند و از این بابت خوشحال است. او در مصاحبه با مجله‌ی "ووگ" خودش را "خود-همسر" خوانده و اعتراف می‌کند که با تنها بودن مشکلی ندارد.

ایران آرت: اما واتسون در حال حاضر تنها زندگی می‌کند و از این بابت خوشحال است. او در مصاحبه با مجله‌ی “ووگ” خودش را “خود-همسر” خوانده و اعتراف می‌کند که با تنها بودن مشکلی ندارد.

بازیگر ۲۹ ساله‌ فیلم‌های “هری پاتر” در حالی آپریل ۲۰۲۰ تولد ۳۰ سالگی‌اش را جشن می‌گیرد که با هیچکس در رابطه نیست. به گزارش سایت سی نما، او می‌گوید: “با خود می‌گفتم چرا مردم تا این اندازه رسیدن به سی سالگی را مهم جلوه می‌دهند؟ مسئله‌ی مهمی نیست… اما اکنون که ۲۹ ساله‌ام می‌گویم خدای من، چقدر پریشان و مضطرب هستم. اگر خانه‌ای نداشته باشید، اگر ازدواج نکرده باشید، اگر بچه‌دار نشده باشید، و سی ساله شوید، و موقعیت شغلی ثابتی نداشته باشید یا همچنان در حال آزمون و خطا باشید… اضطراب شما به‌شدت افزایش می‌یابد.”

هرچند دلواپسی یک بازیگر معروف و میلیونر برای چیزهایی از این دست عجیب به نظر می‌رسد اما واتسون می‌گوید: “خیلی زیاد طول کشید اما [از مجرد بودن] بسیار راضی‌ هستم. اسمش را “خود-همسری” می‌گذارم.”

واتسون پیشتر با “روبرتو آگیره”، “برندن والاس”، “کورد اوراستریت” و چند تن دیگر وارد رابطه شده است.