ازدواج مرد چینی با جسد نامزدش در روز خاکسپاری!
ازدواج مرد چینی با جسد نامزدش در روز خاکسپاری!

" ژئو شینان" ۳۵ ساله در مراسم خاکسپاری " یانگ لئو " ۳۴ ساله اقدام به ازدواج با جسد او کرد. این دو جوان به مدت ۱۲ سال با یکدیگر آشنایی داشتند. لئو هفته پیش و پس از ۵.۵ سال مبارزه بر اثر ابتلا به سرطان سینه جانش را از دست داده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان: اقدام باورنکردنی یک مرد چینی در ازدواج با جنازه نامزدش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. در این اتفاق عجیب ” ژئو شینان” ۳۵ ساله در مراسم خاکسپاری ” یانگ لئو ” ۳۴ ساله اقدام به ازدواج با جسد او کرد. این دو جوان به مدت ۱۲ سال با یکدیگر آشنایی داشتند. لئو هفته پیش و پس از ۵.۵ سال مبارزه بر اثر ابتلا به سرطان سینه جانش را از دست داده بود.

ژئو با برگزاری این مراسم آرزو کرد که نامزدش لئو را به آرزوی دیرینه‌اش که دوست داشت لباس عروس بر تن کند رسانده باشد. در این مراسم در حالی که بر جسد لئو لباس سفید عروس پوشانده شده و ۱۶۹ دسته گل صورتی در اطراف تابوتش قرار داده شده بود همسر وفادارش عهد ازدواج را به جا آورد. یکی از تصاویری که منتشر شده است شینان را در حالی که لباس داماد بر تن دارد و در بالای جنازه لئو ایستاده نشان می‌دهد.

شینان در حالی که بر بالین جسد همسر جوانش ایستاده بود خطاب به او گفت: ” همسرم، لطفا نگران نباش! اگرچه من در باقیمانده عمرم در غم از دست دادنت در رنج و عذاب خواهم بود، اما هرگز ناامید نخواهم شد. ”

این مراسم منحصر به فرد صبح روز شنبه و در محل برگزاری مراسم تدفین این زن جوان در شهر دالیان واقع در شرق چین برگزار شد. در این مراسم خانواده و تعدادی از دوستان این زوج جوان حضور داشتند.