ماجرای خیانت شوهر و عشق بازی با دوست صمیمی همسرش!
ماجرای خیانت شوهر و عشق بازی با دوست صمیمی همسرش!

وقتی سراسیمه و با تماس تلفنی یکی از دوستانم خودم را به کافی شاپ رساندم مانند انسانی برق گرفته خشکم زد. آن چه می‌دیدم، باورپذیر نبود و نمی‌توانستم این صحنه را تحمل کنم.

روزنامه خراسان: وقتی سراسیمه و با تماس تلفنی یکی از دوستانم خودم را به کافی شاپ رساندم مانند انسانی برق گرفته خشکم زد. آن چه می‌دیدم، باورپذیر نبود و نمی‌توانستم این صحنه را تحمل کنم.این‌ها بخشی از اظهارات زن ۲۷ ساله‌ای است که مدعی بود بیان سرگذشت اش درس عبرتی برای دختران جوان خواهد بود تا فریب ظاهر و جملات عاشقانه هوس آلود را نخورند و از رفتن به پارتی‌های گناه آلود خودداری کنند.

این زن جوان که اسیر مکافات روزگار شده بود و افکارش در دو راهی تردید، آشفته بازار خیانت را به تصویر می‌کشید درباره ماجرای ازدواجش به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: پنج سال قبل در حالی که تحصیلات دانشگاهی را به پایان رسانده بودم احساس می‌کردم دوران جدیدی از زندگی‌ام آغاز شده است.

آرام آرام افکارم را به سوی یک زندگی رویایی سوق می‌دادم و از این که دوره کارشناسی را با نمرات خوب پشت سر گذاشته بودم، در پوست خود نمی‌گنجیدم. پدرم تمکن مالی خوبی داشت و همه خواسته هایم را برآورده می‌کرد، اما من ناخودآگاه به بیراهه رفتم و مسیر اشتباهی را برای تفریح و خوش گذرانی برگزیدم.

ماجرا از آن جا آغاز شد که به دعوت یکی از دوستانم و به بهانه جشن دانش آموختگی پا به یک پارتی مختلط گذاشتم. در حساب بانکی ام به اندازه کافی پول وجود داشت و من مرتب به ظاهر خودم می‌رسیدم.

آن شب نیز در پارتی دوستانه حجابم را کنار گذاشتم و این گونه مورد توجه حاضران قرار گرفتم.
آن شب «یعقوب» نگاهش را از من برنمی داشت و گاهی با جملاتی زیبا مرا تحت تاثیر احساسات عاطفی قرار می‌داد.

خیلی زود گفت وگوی من و یعقوب صمیمانه‌تر شد و بدین ترتیب رابطه پنهانی من و او شکل گرفت. به طوری که دیگر با دعوت یعقوب در همه پارتی‌های شبانه شرکت می‌کردم و او را نامزد خودم می‌دانستم. این رابطه عاطفی به جایی رسید که هیچ گاه نمی‌توانستم دوری یعقوب را تحمل کنم، اما او شرایط مناسب ازدواج را نداشت و خانواده من نیز وقتی در جریان روابط نامتعارف ما قرار گرفتند موافق این ازدواج نبودند.

خلاصه در حالی که پنج سال از این ارتباط مبهم می‌گذشت، روزی دوست صمیمی یعقوب در یک پارتی دوستانه مرا به کناری کشید و از عشق و علاقه اش به من سخن گفت.

«یوسف» پسری جذاب با ظاهری ورزشکاری بود، اما به او گفتم من دوست یعقوب هستم و نمی‌توانم به ابراز عشق تو پاسخ بدهم.

با این حال، یوسف مرا رها نمی‌کرد و با شیوه‌های مختلف احساسات عاطفی ام را برمی انگیخت تا جایی که از اعتماد یعقوب سوءاستفاده می‌کرد و حرمت سال‌ها رفاقتش را زیر پا می‌گذاشت.

بالاخره یوسف آن قدر از عشق و محبت بی پایانش برایم سخن گفت که دیگر من هم به او علاقه‌مند شدم. خلاصه شش ماه بعد یعقوب متوجه ارتباط مخفیانه من و یوسف شد و بدین ترتیب بعد از یک مشاجره لفظی و آبروریزی در حالی از یکدیگر جدا شدیم که یک هفته بعد از آن یوسف به خواستگاری ام آمد. نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد که پدرم نیز بدون، چون و چرا با این ازدواج موافقت کرد و ما با یکدیگر ازدواج کردیم.

هنوز چند ماه بیشتر از برگزاری مراسم عقدکنان نگذشته بود که یوسف از من خواست سند منزلی را که پدرم به من هدیه داده بود به نام او ثبت کنم تا وام بگیرد.

وقتی با این موضوع مخالفت کردم ناگهان ورق برگشت و رفتار یوسف به کلی تغییر کرد، دیگر نه تنها از آن حرف‌های عاشقانه خبری نبود بلکه با تهمت‌های زشت و ناروا هم آزارم می‌داد.

تازه فهمیدم او برای ثروت پدرم با من ازدواج کرده است و حالا به خاطر نرسیدن به اهدافش قصد دارد مرا از نظر روحی شکنجه بدهد تا حساب بانکی ام را در اختیارش قراربدهم.

روابط من و یوسف هر روز سردتر می‌شد تا این که چند روز قبل یکی از دوستانم در تماس تلفنی از من خواست خیلی زود خودم را به یک کافی شاپ معروف برسانم.

ابتدا خستگی را بهانه کردم، اما وقتی گفت این ماجرا به آینده ام بستگی دارد سوار بر خودرو به نشانی مذکور رفتم، اما از آن چه می‌دیدم در حیرت بودم و نمی‌توانستم عشق بازی یوسف و یکی از دوستان صمیمی ام را تحمل کنم. به سمت آن‌ها رفتم و بعد از آن که نگاهی به چهره مستانه انداختم از هوش رفتم و …

شایان ذکر است، به دستور سرگرد محمدی (رئیس کلانتری آبکوه) پرونده این زن جوان در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری توسط کارشناسان زبده مورد بررسی قرار گرفت.