عادل غلامی: والیبال فرقی با سینما ندارد، بانوان هم می‌توانند بیایند
عادل غلامی: والیبال فرقی با سینما ندارد، بانوان هم می‌توانند بیایند

من در خیلی از مسابقات خارج از کشور که بازی کرده ام ، نکته ای که جذاب تر می کرد بازیها را ،حضور تماشاگران به صورت خانوادگی در سالن بود. آنها خانوادگی با تماشای بازی والیبال لذت می بردند، انگار که سینما یا کنسرت رفته اند.

خبرآنلاین: عادل غلامی سرعتی زن سابق تیم ملی دوباره به شهرش برگشت. او که چند سالی بود دور از کاله در لیگ برتر توپ می زد، برای این فصل دوباره به تیم شهرش برگشته است.

مهری رنجبر:سرعتی زن با تجربه قبل از شروع لیگ با مسئولان شهرش برای شکست طلسم حضور تماشاگران زن در سالن پیامبراعظم (ص) آمل رایزنی زیادی کرد. چرا که معتقد است تماشای خانوادگی مسابقات تفریحی است که به شادی مردم کمک می کند.اتفاقی که او برای رخ دادن آن خیلی امیدوار است.

*قرار است طلسم عدم حضور تماشاگران زن در آمل شکسته شود؟

ما در صحبت با مسئولان شهر آمل صحبت کردیم و قول هایی دادند اگر شورای تامین موافقت کند،از این به بعد زنان هم برای تماشای بازیهای تیم کاله در لیگ برتربه سالن می آیند.

*به نظر شما شدنی است؟

به نظرم باید این اتفاق نه تنها در آمل که در همه ایران بیفتد. من در خیلی از مسابقات خارج از کشور که بازی کرده ام ، نکته ای که جذاب تر می کرد بازیها را ،حضور تماشاگران به صورت خانوادگی در سالن بود. آنها خانوادگی با تماشای بازی والیبال لذت می بردند، انگار که سینما یا کنسرت رفته اند. برای آنها تماشای مسابقه تفریح بود. امیدوارم این اتفاق هم در ایران بیفتد.شاید اوایل سختی هم داشته باشد اما کم کم اتفاقات خوبی می افتد . اینکه مردم روز تعطیل به جای سر کردن در پارک ،خانوادگی برای تماشای بازی فوتبال یا والیبال به استادیوم بروند. تفریحی که هم به شادی مردم کمک می کند و هم بنیان خانواده را محکم تر.وقتی خانواده ها می توانند کنار هم بازی فوتبال یا والیبال را تماشا کنند ،چرا نشود؟ چرا آنها با لذت از تماشای مسابقه استرسشان کم نشود و شاد نباشند؟ کسی هم اذیت نمی شود.

*امسال دوباره به کاله برگشتی، وضعیت تیم چطوره؟

خدا را شکر شرایط خوب و ایده آل است. کاله جزو تیم هایی است که خیلی زود ترمیناتش را شروع کرد. تمرینات خیلی فشرده ای داشتیم و امیدوارم که نتیجه خوبی هم بگیریم.

*لیگ امسال را چطور می بینی؟

این فصل لیگ ،به خاطر حضور ۱۳ تیم و محمدودیت زمانی سخت و فشرده است.این مساله کار را برای بازیکنان و تیم ها سخت می کند اما از طرفی فکر می کنم هیجان انگیز باشد. هرچند سالهای قبل هم لیگ هیجان داشته اما امسال به خاطر برگشت یکسری از لژیونرها به لیگ ،دست و بال تیم ها پر است . امیدوارم بازیها بدون حاشیه باشد.